Новини України. 28 жовтня. Вибори-2012. Сьогодні дочка екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко Євгенія проголосувала на виборах у парламент на виборчій дільниці № 121/106 округу № 26 в Дніпропетровську.

Євгенія Тимошенко
Євгенія проголосувала на виборах

Дочка Тимошенко була одягнена в чорну футболку з написом Юлі – волю!.

“Я голосую за свободу Юлії Тимошенко, всіх політв’язнів, за справедливість, щоб не прокинутися завтра за колючим дротом”, – заявила Євгенія Тимошенко журналістам після голосування.

Вона передала прохання своєї матері “прийти на вибори і не дати шанс диктатурі перемогти”. Відповідаючи на питання про те, чи буде голосувати сьогодні її батько Олександр, вона відповіла, що Олександр Тимошенко отримав політичний притулок у Чехії, “я не думаю, що у тих, хто отримав політичний притулок, є можливість брати участь у виборах”.

Євгенія Тимошенко також повідомила, що не може подзвонити по телефону своїй матері, оскільки у Юлії Тимошенко немає доступу до телефонного зв’язку, а також до іншого виду зв’язку. За її словами, це незаконно, оскільки інші ув’язнені мають таку можливість в Україні.

Вона також висловила жаль щодо того, що вона сьогодні в Дніпропетровську голосує одна, адже на попередніх виборах вона приїжджала в Дніпропетровськ разом з матір’ю і батьком.

“На жаль, мої батьки були позбавлені можливості нинішнім режимом брати участь у передвиборчій кампанії”, – зазначила Євгенія.

Більше про перебіг голосування читайте в ПАРЛАМЕНТСЬКІ ВИБОРИ-2012

Джерело korrespondent.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.