Новини нерухомості. 22 жовтня. У Києві побудують мега-арену спеціально під Євробаскет-2015.

Вартість проекту мультифункціональної арени складає близько $ 100 млн

«Зведенням спортивного комплексу під Євробаскет-2015 займеться девелоперська компанія DeVision, що належить українському бізнесменові Дмитру Буряку», – розповів президент Федерації баскетболу України Олександр Волков.

Вартість проекту мультифункціональної спортивно-концертної арени складає близько $ 100 млн.

Арена увійде в четверту чергу будівництва торгового центру «Домосфера», який знаходиться в Голосіївському районі Києва і функціонує з 2009-го року. Арена буде розрахована на 18-20 тисяч місць.

При цьому, оператором київської, а також інших українських арен повинна стати єдина структура під керівництвом Дмитра Буряка та Ігоря Коломойського.

«У плани компанії входить будівництво київської, дніпропетровської, одеської, львівської та івано-франківської арен. Питання в тому, скільки майданчиків для будівництва зможе підготувати Ігор Коломойський, адже у Буряка в Києві вже все готово, люди готові рити котлован», – сказав Волков.

Відзначимо, що Дмитро Буряк вже підтримував український баскетбол. Тоді його компанія Vision International People Group була генеральним спонсором БК Київ, повідомляє газета «Команда».

За матеріалами Нotsport