Новини спорту. 18 жовтня. Девід Хей вважає, що в наступному році, після перерви, пов’язаної з політичною діяльністю, Віталій Кличко проведе поєдинок проти нього.

Всі основні умови поєдинку з Кличком вже були узгоджені, – Хей

Про це повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

“На мою думку, в наступному році він в якийсь момент захоче ще раз вийти на ринг, і він хотітиме великого бою. Я кращий суперник для такого бою, і він знає це, він не дурний. WBC не буде противитися цьому бою, вони розуміють, що я єдиний, хто може кинути йому справжній виклик“, – сказав Хей.

Британець також заявив, що в кар’єрі Кличка-старшого був лише один важливий бій – це поєдинок проти Леннокса Льюїса, який українець програв.

“Крім нього, у нього не було жодного великого бою, тільки суперники, про яких було заздалегідь відомо, що він їм програти не може”, – сказав він.

Хей також відзначив, що, по суті, всі основні умови поєдинку з Кличком вже були узгоджені, коли він бився з Володимиром Кличком, і він згоден на них і цього разу.

“Бій вже був узгоджений, контракти складені – гроші, їх поділ, і все інше. Нам не потрібен новий контракт. Я буду повинен провести матч-реванш з Віталієм чи Володимиром, вони самі вирішать з ким, потім ще один бій з одним із них”, – додав британець.

Нагадаємо, в липні 2011 року Девід Хей виходив на ринг проти Володимира Кличка і програв бій. За підсумками 12 раундів судді одноголосно віддали перемогу українцеві. Після цього британець оголосив про завершення професійної кар’єри.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.