Новини спорту. 24 жовтня. Чинний переможець Ліги Чемпіонів “Челсі” виявився переграний за всіма статтями донецьким “Шахтарем”, зазнавши своєї першої поразки в новому розіграші трофею – 2:1.

“Шахтар” почував себе досить впевнено

Щодо суботньої перемоги над “Тоттенхемом” (2:4) в стартовий склад “синіх” повернулися Джон Террі і Френк Лемпард. У запас перемістилися Гарі Кехілл і Еден Азар.

Матч розпочався з швидкого голу господарів, в їх першій же атаці. На 3-й хвилині м’яч відскочив від руки Террі прямо до Алекса Тейшейри, пробити якого не завадив Ешлі Коул – 1:0. Якогось сплеску активності з боку “Челсі” не послідувало.

На 18-й хвилині “синім” довелося провести вимушену заміну. Замість травмованого Лемпарда з’явився Азар. Підопічні Роберто Ді Маттео, як і раніше ніяк не могли знайти свою гру і грішили великим відсотком браку.

“Шахтар” же почував себе досить впевнено і поступово почав нарощувати свою перевагу. У кінцівці тайму “Челсі” довелося грати на відбій, а кинутий на виживання Петр Чех в парі епізодів просто виручив свою команду.

Гості абияк вистояли до перерви, а на 52-й хвилині, начебто налагодивши контроль м’яча, пропустили. Азар зробив грубу втрату в центрі поля, і Луїс Адріано кинувся в контратаку. Потім послідувала передача на правий край штрафного Фернандіньо, який ударом низом вразив дальній кут воріт – 2:0.

Надалі “Челсі” довелося розкриватися, чим кілька разів міг скористатися “Шахтар”, але не скористався. Гості з натугою створили один хороший момент, однак Азар не зумів переграти голкіпера Андрія П’ятова.

На 88-й хвилині “сині” таки розмочили рахунок. Браніслав Іванович прорвався по правому краю і прострілив у центр, де опинився ніким не прикритий Оскар. Бразилець пробив у дотик без шансів для голкіпера – 2:1. На останній ривок гостей вже не вистачило.

“Челсі” виявився повністю переграний “Шахтарем” і поступився цілком заслужено. Донецький клуб здобув важливу перемогу і зміцнився в якості одноосібного лідера групи. Попереду у “гірників” виїзд до Лондона, і це буде серйозне випробування для них. На щастя для “синіх”, в іншому матчі квартету “Ювентус” не зумів здолати “Норшелланн” – 1:1.