Новини здоров’я. 2 жовтня. Стоматологи з Європи попереджають людей, що через біле вино руйнується зубна емаль.

Кислоти в білому вині вимивають фосфор і кальцій з емалі зубів

Стоматологи провели дослідження, яке показало, що кислоти в білому вині вимивають фосфор і кальцій з емалі зубів і послаблюють її набагато сильніше, ніж такі ж речовини, які містяться в червоному вині.

Люди, які пили біле вино, втрачали шар емалі завтовшки приблизно в 60 мікрон. Вчені рекомендують чистити зуби, щоб нейтралізувати вплив вина, але не раніше, ніж через 30 хвилин після вживання вина. В іншому випадку існує ризик стерти пошкоджений шар емалі.

Кокосове масло володіє прекрасними захисними властивостями, але тільки після спеціальної обробки за допомогою “травних” ферментів. За словами біологів з Технологічного інституту в Ірландії, після обробки кокосове масло починає боротьбу з бактеріями, які провокують карієс, їх називають Streptococcus mutans. Завдяки маслу ці бактерії не можуть закріплюватися на зубах, щоб утворювати наліт і пошкоджувати зуби. Не виключено, що скоро оброблене кокосове масло будуть додавати в зубні пасти та інші засоби, що доглядають за порожниною рота.

Результати аналізів, зроблені ірландськими вченими ще раз довели, що вино, як і алкоголь в цілому, негативно позначаються на здоров’ї людини. Дієтологи, як і стоматологи, теж рекомендують відмовитися від спиртного, оскільки воно збільшує ризик надмірної ваги і ожиріння.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.