Новини політики. 15 жовтня. Об’єднана опозиція “Батьківщина” прийняла рішення про зняття 26 кандидатів у народні депутати по мажоритарних округах на користь партії “УДАР”.

Олександр Турчинов: З’їзд прийняв відповідальне рішення

“З’їзд прийняв відповідальне рішення, а саме ми зняли на користь партії “УДАР” 26 кандидатів у народні депутати”, – сказав керівник центрального виборчого штабу об’єднаної опозиції Олександр Турчинов.

При цьому він не уточнив, про які саме округи йде мова, але підкреслив, що незабаром цей список буде оприлюднений.

За його словами, в цьому списку є і діючі народні депутати. “Це рішення ухвалювалося важко, однак воно прийнято. Більше того, я можу сказати, що цей процес ми вважаємо позитивним для України, він посилює позиції демократичних сил під час цієї виборчої кампанії. І я сподіваюся, що він буде доведений до завершення, а саме до перемоги демократичних сил“, – підкреслив Турчинов.

У свою чергу голова ради Об’єднаної опозиції “Батьківщина” Арсеній Яценюк підкреслив, що прийняте рішення про зняття 26-й кандидатів у мажоритарних округах від опозиції на користь “УДАРу” значно збільшує шанси опозиції на перемогу.

“У рамках цього рішення потрібно буде остаточно з’ясувати, чи підтримають ці кандидати в депутати, які будуть йти від наших партнерів, програму опозиції, про яку ми неодноразово заявляли. Я маю на увазі угоду про створення коаліції демократичних сил у новому парламенті”, – сказав він .

Як повідомлялося, 14 жовтня, партія “УДАР” прийняла рішення про зняття з реєстрації своїх 26 кандидатів у мажоритарних округах на користь кандидатів від “Батьківщини“, щоб об’єднати голоси виборців і перемогти представників Партії регіонів.

За амтеріалами Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.