Новини світу. 23 жовтня. Більшість американців, що стежили в телевізійному ефірі в понеділок увечері за останнім раундом передвиборних дебатів демократа Барака Обами і республіканця Мітта Ромні, вважає, що переміг в цій “словесній дуелі” нинішній президент США.

24 відсотки респондентів вважають, що була “нічия”

Про це свідчать підсумки двох роздільних бліц-опитувань громадської думки, проведених телекомпаніями CNN і CBS.

У відповідності з даними CNN, Обаму переможцем заключного раунду дебатів, присвяченого питанням зовнішньої політики, називає 48 відсотків респондентів, Ромні – 40%. При цьому 59% тих, хто віддає перемогу Обамі, вважає, що він проявив себе краще, ніж очікувалося. Серед прихильників Ромні частка таких опитаних дорівнює 44%. Частка похибки в цих результатах – 4,5%. Кількість опитаних поки не уточнюється.

Відомості, поширені CBS, вказують на те, щоби пальму першості Обамі віддають 53% співгромадян, Ромні – лише 23%. Ще 24 відсотки респондентів вважають, що була “нічия“. У дослідженні, організованому CBS, взяв участь 521 американець з правом голосу з числа тих, хто поки не визначився з тим, кого з двох кандидатів вони будуть підтримувати на листопадових виборах.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.