Новини здоров’я. 31 жовтня. Багато наших уявлень про біль є помилковими, хоча за останні роки вчені досягли великих успіхів у розумінні механізмів виникнення болю і його лікування.

головний біль
Біль не можна «побачити», але це не означає, що все – тільки у вашій голові

Болем можна керувати!

Міф перший: «Немає болю, немає виграшу». Цей міф циркулює серед бодібілдерів і атлетів «вихідного дня». Однак немає ніяких доказів того, що потрібно «працювати через біль».

Міф другий: «Це все в моїй голові». Біль є складною проблемою, у його розвитку задіяні і мозок, і тіло. Наприклад, біль у спині може виникнути без травм чи якихось інших відомих причин. Але це не означає, що вона нереальна. Біль не можна «побачити», але це не означає, що все – тільки у вашій голові.

Міф третій: «Мені просто доведеться жити з болем». Є незліченна безліч методик для полегшення болю. Вони включають в себе методи релаксації, фізичні вправи, фізіотерапію, ліки, операції і додаткові методи лікування, такі як акупунктура, остеопатія, хіропрактика і масаж.

Міф четвертий: «Тільки слабохарактерні звертаються до лікаря для полегшення болю». Літні люди більше схильні «стійко переносити біль». Проте миритися з хронічним болем не можна – це може призвести до погіршення самопочуття, загострення хронічних хвороб і зниження якості життя. Біль може призвести до депресії, втоми від втрати сну.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.