Новини технологій. 31 жовтня. Компанія Apple допрацювала китайську версію голосової помічниці Siri.

Siri також відучили відповідати на питання про вогнепальну зброю

Зокрема, Siri більше не розповідатиме користувачам, де можна скористатися послугами повій, передає агентство “Сіньхуа”.

Раніше голосова помічниця у відповідь на питання “Де зняти повію?” або “Де можна скористатися ескорт-послугами?” постачала китайських користувачів адресами. По більшості з цих адрес розташовуються бари і клуби. Тепер Siri відповідає, що вона не може відшукати потрібні об’єкти.

Факт “доопрацювання” Siri в інтерв’ю “Сіньхуа” підтвердив співробітник служби технічної підтримки Apple в Китаї. За його даними, крім питань, пов’язаних з наданням сексуальних послуг, Siri також відучили відповідати на питання про вогнепальну зброю.

У той же час співробітники правоохоронних органів не змогли підтвердити, що Siri надавала користувачам сприяння в пошуку повій. У прес-службі шанхайського бюро громадської безпеки відзначили, що не отримували скарг на дії Siri від користувачів. Проституція в Китаї заборонена.

Голосова помічниця Siri присутня на смартфонах iPhone 4S і iPhone 5, плеєрах iPod touch п’ятого покоління і планшетах iPad 3, 4 і mini. Завдання Siri – забезпечувати взаємодію користувача зі смартфоном і допомагати йому шукати потрібну інформацію. Крім китайської, Siri “знає” англійську, німецьку, французьку, іспанську, італійську, корейську та японську мови.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.