Новини світу. 1 жовтня. Ультраправий терорист Андерс Брейвік, що розстріляв влітку 2011 року 77 осіб і засуджений за це до 21 року тюремного ув’язнення, говорить, що з ним погано поводяться у в’язниці.

Правоохоронні органи взяли до відома прохання холоднокровного вбивці

Йому не подобається, що влада забрала у нього багато необхідних за ґратами речей: лицарський одяг і орден тамплієрів, повідомляє The Local.

Всього в ході обшуків у Брейвіка було вилучено понад 5000 предметів. Втім, вбивці не потрібні всі речі, які відібрала в нього влада, заявив представник поліції Осло Рогер Лунд. Терорист хоче отримати назад тільки ті предмети, які мають відношення до тамплієрів. Також злочинець попросив повернути йому деякі фотознімки, дипломи та сертифікати.

За словами Лунда, правоохоронні органи взяли до відома прохання холоднокровного вбивці, однак навряд чи правоохоронці підуть назустріч одному з найстрашніших злочинців в історії Норвегії.

Раніше повідомлялося, що всі свої дії Брейвік виправдовував тим, що хотів захистити Європу від ісламського вторгнення. Звідси і його пристрасть до ордена тамплієрів, що був сформований в Палестині після Першого хрестового походу і процвітає на землях, населених мусульманами.

Раніше повідомлялося, що в серпні владі надходили погрози, підписані заступником глави ордена лицарів тамплієрів, який вимагав звільнити терориста. Таких листів було кілька. Спочатку поліція оголосила, що послання було відправлено спільниками Брейвіка, про яких він писав у своєму 1500-сторінковому маніфесті, але потім визнала авторів повідомлень самозванцями.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.