Новини економіки. 18 жовтня. В американській компанії QED Connect заявили про покупку дніпропетровського ТОВ Афон 2010 з нафтовими активами на півдні України.

Нафта
На родовищі планують пробурити п’ять свердловин

Сума угоди не розголошується. Раніше Афон 2010 належала, за даними учасників ринку, бізнесменові Сергій Будкін, повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

Як пише Коммерсант-Україна в матеріалі “Інвестори піднялися на “Афон 2010”, у відкритому доступі інформації про Афон 2010 і її запаси немає. В QED Connect повідомили, що планують пробурити на родовищі п’ять свердловин, щоб отримати необхідний оборотний капітал.

“Середній дебіт свердловин, пробурених в цьому регіоні, становить 1 тис. барелів на добу. Тим часом в своїх розрахунках ми ґрунтувалися на цифрі всього 500 барелів на добу. В такому випадку дохід QED Connect від п’яти свердловин складе $ 45 млн.”, – йдеться в повідомленні.

У QED Connect додають, що в 2002 році компанія “Західно-Українська геофізична розвідувальна експедиція” провела дослідження Афона 2010 і визначила прогнозні запаси на рівні 119 млн. барелів нафти (13,2 млн. т).

Президент QED Connect Том Макманн зазначив, що Афон 2010 – перший актив компанії в нафтогазовій промисловості. Компанія також підписала договори про намір з придбання компаній Terra Resources PLC (володіє правом на видобуток нафти і газу в республіці Калмикія), Kuma Oil (володіє правами на видобуток нафти і газу в Пермському краї РФ) і Kyrzyg Alumina (видобуває алюміній на території Киргизії).

У QED Connect повідомляють, що займаються придбанням і інвестиціями в компанії в секторах, що мають потенціал для зростання.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.