Новини технологій. 5 жовтня. Компанія ABBYY анонсувала FineScanner 1.5 для Apple iOS.

FineScanner 1.5 для Apple iOS
FineScanner 1.5 для Apple iOS

FineScanner 1.5 – мобільний додаток для швидкого сканування і створення електронних копій зображень і текстових документів у форматах PDF і JPEG. У новій версії користувач може прямо з програми відправляти отримані електронні документи у Gloud-сервіс Яндекс.Диск, а також інші онлайн-сервіси зберігання. Завдяки цьому дані буде зручно використовувати, архівувати і обмінюватись ними з колегами, партнерами і друзями.

Додаток ABBYY перетворює знімки, зроблені камерою iPhone, на документи високої візуальної якості і дозволяє швидко отримати необхідні файли. ABBYY FineScanner дозволяє ефективно оцифровувати різну інформацію: рахунки, страхові свідоцтва, договори, слайди презентацій, схеми, намальовані вручну, паперові фотографії, рукописні рецепти та інше. Тому програма буде корисною як корпоративним користувачам, які проводять багато часу у відрядженнях, так і всім активним людям і мандрівникам.

Нашим користувачам важливо не лише в будь-який час і в будь-якому місці сканувати тексти чи зображення, але й мати можливість зберігати їх у великій кількості, обмінюватись з колегами, клієнтами та друзями, мати доступ до них з будь-яких пристроїв. Усе це тепер можливо завдяки інтеграції ABBYY FineScanner 1.5 і сервісу Яндекс.Диск

, – коментує Олена Яаврумян, старший маркетинг-менеджер продуктів ABBYY для мобільних пристроїв компанії ABBYY Україна.

 Ми дуже раді, що команда ABBYY вирішила інтегрувати FineScanner з Яндекс.Диском. Інтеграція сервісів завжди йде на користь людям. У них з’являється більше можливостей, а значить, їхнє життя стає трошки зручнішим. Сподіваємось, що користувачі віддадуть належне новому додатку наших партнерів і охоче зберігатимуть свої файли на Диску

, – говорить керівник напрямку персональних сервісів компанії Яндекс Антон Забанних.

 В оновленому додатку також з’явилась можливість відправляти документи листами на улюблену електронну адресу, заздалегідь обрану користувачем. Це може бути як власний e-mail, так і будь-яка інша адреса, головне, що її більше не потрібно щоразу вводити вручну.

ABBYY FineScanner 1.5 для Apple iOS підтримує Apple® iPhone 4 і iPhone 4S (з операційною системою  iOS 4.3 і вище і автоматичним фокусуванням камери).

NewsMarket

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.