Новини України. 17 жовтня. Президент України Віктор Янукович вимагає від правоохоронних органів покарати FEMEN за спиляний в Києві хрест.

FEMEN спиляли православний хрест

Про це не заявив у ході зустрічі з главами церков і керівниками релігійних організацій.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, президент зазначив, що суспільство довіряє церкві. У той же час ще не можна сказати про те, що свідомість всіх людей дозволяє бути спокійним за моральний стан у суспільстві.

“Я маю на увазі різні інциденти, іноді резонансні. Наприклад, коли в самому центрі Києва був зрізаний хрест і таким чином виказана неповагу до релігійних почуттів мільйонів людей. Я вважаю, що такого в нашій країні не повинно бути… Це дуже тривожний сигнал. Це дуже небезпечний прояв, на який ми будемо реагувати належним чином відповідно до українського законодавства. Я вимагаю від правоохоронних органів найсуворішої відповіді на це варварство“, – сказав він.

Нагадаємо, раніше активістки руху FEMEN спиляли православний хрест в центрі Києва на знак солідарності із засудженими учасницями російської панк-групи Pussy riot. При цьому самі учасниці російської групи поставилися до вчинку FEMEN скептично.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.