Новини України. 3 вересня. Адміністрації популярного ресурсу Живий Журнал не сподобалися антипопівські заклики FEMEN: “Kill Kirill” і “Пили кресты, спасай Россию!”, які були розтлумачені ними як екстремістські.

FEMEN спиляли православний хрест

“Рух FEMEN, висловлює жаль з приводу деградації Живого Журналу і згортання, раніше властивих йому, принципів свободи суджень”, – йдеться в повідомленні прес-служби руху.

Як повідомили Корреспондент.biz в організації, на протязі чотирьох років діяльності FEMEN свідомо відмовлялися від створення власного сайту на користь сторіночки в ЖЖ, вбачаючи в цьому єднання з грандіозним опозиційним співтовариством пострадянського простору.

“І якщо з технічною недосконалістю Живого Журналу можна було якось миритися, то протистояти його дерев’яним цензорам занадто навіть для нас”, – висловили свою думку представники руху.

Раніше Живий Журнал пригрозив закрити сторінку FEMEN за заклик пиляти хрести.

Нагадаємо, активістки FEMEN 17 серпня спиляли бензопилою і повалили поклінний хрест в центрі Києва біля Жовтневого палацу. Таким чином вони висловили підтримку і повагу своїм російським колегам з групи Pussy Riot. Пізніше хрест відновили.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.