Новини здоров’я. 27 вересня. Згідно з дослідженням, проведеним на 1,4 мільйонах пацієнток, половина жінок, що страждають від серцевих нападів, приймають їх за звичайне нездужання, ігноруючи небезпечні симптоми.

У чоловічої і жіночої половини людства симптоми серцевого нападу різні

Причиною даного явища служить те, що в суспільстві побутує думка, що від серцевих нападів частіше страждають чоловіки.

Жінкам же властива більше боязнь виникнення раку грудей, хоча в реальності через рак гине набагато менше пацієнток, ніж через серцевих нападів. Статистика підтверджує даний факт. Так, наприклад, в США загинуло від раку грудей 40 800 жінок, а від серцевого нападу – 267 тисяч. Якщо навіть взяти до уваги всі відомі форми раку, вони й те вбивають менше жінок, ніж серцеві напади.

Проблемою є те, що у чоловічої і жіночої половини людства симптоми серцевого нападу різні. Жінки мають менш виражені симптоми, що, врешті-решт, і провокує більше число смертей. При цьому, більшість пацієнток навіть не має болю в грудях.

Щоб уникнути трагедії, кардіологи рекомендують частіше звертати увагу на підвищений артеріальний тиск, вміст холестерину і цукру в крові, а для цього слід частіше здавати аналізи і проходити діагностику організму. Також необхідно взяти до уваги генетичні захворювання. Ще слід пам’ятати про правильне харчування, відслідковувати свою вагу і регулярно виконувати фізичні вправи. Курці повинні пам’ятати, що вони особливо схильні до ризику появи серцевого нападу.

Пам’ятайте, що до симптомів, які не можна ігнорувати, відносяться: поява утрудненого дихання, болів у верхній частині тіла (не обов’язково в грудях), надмірної втоми, інтенсивної пітливості, нудоти, запаморочення і тривожності.

При появі даних симптомів необхідно одразу ж викликати машину швидкої допомоги. Адже згідно зі статистичними даними, своєчасна медична допомога, надана протягом години після серцевого нападу, здатна на половину знизити ризик смертельного результату.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.