Новини світу. 28 вересня. У Лос-Анджелесі 27 вересня заарештували продюсера фільму “Невинність мусульман” Накулу Бесслі Накулу.

Продюсер фільму порушив умови звільнення

55-річного підприємця Накула звинуватили в порушенні умов дострокового звільнення: в 2011 році він був засуджений до 21 місяця в’язниці за банківське шахрайство.

У червні 2012 року його достроково звільнили. Умовою звільнення стала заборона на доступ до інтернету і на використання псевдонімів без спеціального дозволу поліції.

Продюсер фільму порушив умови звільнення, оскільки видавав себе за єгиптянина-копта Сема Бейсила (Sam Bacile).

Раніше, 14 вересня, Накула покинув свій будинок в передмісті Лос-Анджелеса, оскільки побоювався за своє життя. Через кілька днів будинок покинули і його родичі. Накулу і його сім’ю взяли під захист поліції.

Фрагменти фільму “Невинність мусульман”, який розповідає альтернативну історію пророка Мухаммада і містить знущання над мусульманами, з’явилися в інтернеті в кінці серпня. Поява відеороликів викликала хвилю протестів в мусульманських країнах Африки, Близького Сходу та Азії. У Бенгазі в результаті нападу демонстрантів на консульство США 11 вересня був убитий посол США в Лівії і ще троє співробітників дипмісії.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.