Новини України. 25 вересня. Міністерство інфраструктури готує нові правила перевезення пасажирів і багажу, згідно з якими порядок відшкодування збитків буде поширюватися на всі перельоти, в тому числі і внутрішні.

Компенсація за втрату багажу зросте і складе близько 1800 доларів на людину

В даний час компенсації на внутрішніх рейсах набагато менші.

Компенсація за втрату багажу зросте і складе близько 1800 доларів на людину і не залежатиме від ваги і кількості сумок (зараз 400 доларів за сумку з урахуванням того, що вона не може важити більше 20 кілограм). Однак компенсація за затримку багажу залишиться незмінною – всього 50 доларів, пише “Комерсант-Україна” у своїй статті “Багаж приводять в подарунок”.

Згідно з новим проектом, якщо пасажирам авіакомпанії відмовлено в перевезенні проти їхньої волі, перевізник зобов’язаний відшкодувати збиток в залежності від дальності польоту: 250 євро (для рейсів до 1500 км), 400 євро (рейси на 1500-3500 км) і 600 євро (рейси дальністю понад 3500 км). Таку компенсацію отримують пасажири європейських рейсів, пасажири ж внутрішніх отримують компенсацію документально підтверджених витрат (до 100 дол. на добу).

Крім того, у нових правилах приділено увагу і комфорту пасажирів. Наприклад, з’явився пункт про мінімальну відстань між кріслами (двома передніми ніжками крісел) – 73,66 сантімеров в економкласі. Дуже часто авіакомпанії, щоб вмістити більшу кількість людей, ставлять крісла близько один до одного, через що коліна пасажирів впираються в переднє крісло.

Правила, що діють зараз, були прийняті в 2010 році, і в них є чіткий поділ на міжнародні та внутрішні перевезення.

За матеріалами kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.