Новини України. 10 вересня. До 2017 року українська армія скоротиться вдвічі.

Скорочення чисельності армії до 2017 року є одним з положень концепції реформування збройних сил

Про це заявив заступник начальника Головного управління особового складу Генерального штабу Ігор Ніколаєнко.

“Зараз чисельність збройних сил становить 193 тисяч чоловік. До 2017 року планується зменшити її до 100 тисяч”, – пояснив Ніколаєнко.

Скорочення чисельності армії до 2017 року є одним з положень концепції реформування збройних сил. Реалізувати його пропонується за рахунок поступової ліквідації структур забезпечення. При цьому в Міноборони розраховують збільшити частку бойових частин і спрямовувати більше коштів на розвиток армії.

“За рахунок скорочення структур забезпечення частка бойового складу армії складе 70%”, – говорив раніше на слуханнях у Верховній Раді, присвячених перспективам розвитку військової сфери, начальник Генштабу Володимир Замана. Крім іншого, в Міноборони планують в 2014 році перевести армію на контрактний принцип комплектування, передає “Комерсант-Україна” у своїй статті “Українську армію чекають скорочення”.

На згаданих парламентських слуханнях глава комітету з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко (“Наша Україна-Народна самооборона”) відзначав, що скорочення армії при позаблоковому статусі держави є “злочином”.

За матеріалами kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.