Новини політики. 13 вересня. Учора лідер партії «Наша Україна» Віктор Ющенко (2005-2010 рр.) у рамках передвиборчого туру відвідав місто Суми.

10-15 років такого курсу змінили б країну до невпізнання, – Ющенко

Під час прес-конференції для регіональних ЗМІ Віктор Ющенко прокоментував поточну економічну ситуацію в Україні, охарактеризувавши її як погіршення у порівнянні з минулим періодом. Про це пише nato_tak.

«За весь час незалежності в Україні не було часу кращого за роки, коли президентом України був Ющенко», – заявив лідер «Нашої України».

«10-15 років такого курсу змінили б країну до невпізнання, підняли б її на інший політичний та економічний рівень. Створили б українське чудо, – переконаний Ющенко. – Не вистачало тільки політичної стабільності», – переконаний Віктор Ющенко.

Віктор Ющенко також розповів журналістам, як став особистим ворогом для Путіна і чому так рішуче підтримав Грузію під час військового конфлікту в Абхазії. За його словами, Росія є важливим партнером і сусідом України, тому особисті суперечності світоглядного характеру не повинні були впливати на розвиток україно-російських відносин. «На першому місці має бути український інтерес», – переконаний лідер «Нашої України».

Президент також нагадав про історію російьско-грузинського конфлікту 2008 року, коли під загрозу було поставлено не лише територіальну цілісність Грузії – на кону був новий курс на демократизацію пост-радянських країн. «Коли російські війська увійшли в Грузію, стало зрозуміло, що це конфлікт, який треба вирішити належним чином, бо наступною може стати Україна», – нагадав Віктор Ющенко.

«Якби військовий конфлікт в Грузії був вирішений на інших засадах, нині була б зовсім інша ситуація із багатьма нагальними питаннями, в тому числі і з газом. Тепер кожна країна стоятиме перед загрозою шантажу енергетичного або мілітарного», – заявив лідер «Нашої України».

За матеріалами uainfo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.