Новини України. 19 вересня. Валентина Теличенко більше не представляє інтереси екс-прем’єра Юлії Тимошенко в Європейському суді з прав людини.

Валентина Теличенко не могла знайти спільну мову з Сергієм Власенком

У неї закінчився контракт, і сторони не стали його продовжувати.

Джерела, близькі до групи захисників екс-прем’єра, стверджують, що причиною відходу стала відсутність взаєморозуміння між Теличенко і керівником групи захисників Юлії Тимошенко Сергієм Власенком, пише видання Коммерсант-Україна.

«Валентина Теличенко не могла знайти спільну мову з Сергієм Власенком, їй було складно з ним працювати, – сказав співрозмовник, близький до групи захисників екс-прем’єра, відзначивши, що з Теличенко «грубо поводилися». – Дійшло до того, що їй не сплатили останнє відрядження (в Страсбург). Дві дорослі людини не змогли домовитися – це їх проблема чи проблема партії, яка зробила неправильний вибір».

За інформацією видання, розбіжності між Теличенко і Власенко почалися практично відразу ж після того, як вони почали разом працювати. Відсутність взаєморозуміння проявлялася переважно на етапі підготовки процесуальних документів. Джерела припускають, що остаточно їх відносини зіпсувалися після того, як почалася підготовка скарги на рішення судів у справі стосовно Тимошенко про зловживання владою при підписанні газових контрактів.

Теличенко відмовилася коментувати інформацію про завершення своєї роботи в команді Тимошенко. Відмовився від коментарів і Власенко.

Нагадаємо, на рахунку Теличенко – виграна в 2005 році справа «Гонгадзе проти України». Тоді вдалося довести, що Україна не захистила право Георгія Гонгадзе на життя, а розслідування його загибелі не було адекватним. У якості компенсації ЄСПЛ присудив вдові журналіста Мирославі Гонгадзе 100 тис. євро, а також зобов’язав український уряд притягнути до відповідальності замовників вбивства.

За матеріалами Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.