Новини України. 12 вересня. Керівництво ДПтСУ проінформувало МЗС України про результати розгляду запитів міністра МЗС Швеції К.Більда, Посла Швеції в Україні С.Гуллгрена та колишнього Президента Європарламенту Є.Бузека щодо організації побачень із Юлією Тимошенко.

Тимошенко рекомендують зосередитись лише на реабілітаційному процесі

Про це повідомили у прес-службі Державної пенітенціарної служби України.

Зокрема зазначено, що під час перебування Тимошенко у Центральній клінічній лікарні “Укрзалізниці” (м.Харків) вона неодноразово мала зустрічі з представниками Європейського Парламенту, дипломатичних місій міжнародних інституцій та політичними діячами. Зокрема, з 9 травня по 12 вересня п.р. вона провела близько 60 зустрічей зі сторонніми особами, у тому числі з представниками міжнародної спільноти.

Разом з тим, відповідно до рекомендацій німецьких лікарів клініки “Шаріте” така значна кількість зустрічей негативно впливає на процес реабілітації засудженої, у зв’язку з чим лікарі рекомендували максимально обмежити кількість зустрічей з пацієнткою на час її перебування у стаціонарному закладі і зосередитись саме на реабілітаційному процесі. Лікарі також рекомендували Тимошенко 8 тижнів спокою, починаючи з 30 липня.

На виконання рекомендацій німецьких лікарів, 2 серпня на офіційному сайті ДПтС опубліковано спільне звернення Державної пенітенціарної служби та лікарів.

“Враховуючи вищевикладене, надання дозволів на зустріч міністра закордонних справ Швеції К.Більда, Посла Швеції в Україні С.Гуллгрена та колишнього Президента Європейського Парламенту Є.Бузека із засудженою не вбачається можливим.

Наголошуємо, що побачення зі своїми захисниками засуджена Ю.Тимошенко, відповідно до вимог чинного законодавства, проводить без будь-яких обмежень”, – йдеться у повідомленні ДПтСУ.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.