Новини політики. 27 вересня. За словами президента України, країна неухильно рухається по шляху реформ у сфері верховенства права.

Віктор Янукович
Центром міжнародних зусиль щодо зміцнення верховенства права повинна залишатися ООН, – Янукович

Президент України Віктор Янукович на пленарному засіданні 67-ї сесії Генеральної асамблеї ООН заявив, що процесу реформування в Україні буде активно сприяти робота Конституційної Асамблеї, створеної для пошуку національного консенсусу з положенням Основного Закону, повідомляє прес-служба президента.

“У ході конституційного будівництва ми вивчаємо і будемо враховувати кращий досвід інших країн”, – підкреслив глава держави.

Він також зазначив, що центром міжнародних зусиль щодо зміцнення верховенства права повинна залишатися ООН, в той же час важливу роль у цій сфері і надалі повинні грати відповідні регіональні організації.

“Для України це Рада Європи, зокрема її Венеціанська комісія, тісна взаємодія з якою допомагає нам неухильно рухатися шляхом реформ у сфері верховенства права – і таким чином, реалізувати наші євроінтеграційні прагнення“, – підкреслив президент.

Він також додав, що Україна вітає успішне завершення засідання високого рівня з верховенства права, яке відбулося в Нью-Йорку 24 вересня поточного року. “У ході цього заходу українською стороною були задекларовані політичні зобов’язання, які ми будемо послідовно виконувати”, – зазначив Янукович.

За матеріалами ЛIГАБiзнесIнформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.