Новини світу. 18 вересня. Представники Брюса Вілліса прибули до Парижа для переговорів з французькою алкогольною компанією Belvedere, яка заборгувала акторові 20 мільйонів доларів за зйомки в рекламі горілки Sobieski.

Брюс Вілліс часто знімається в рекламі

Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Вілліс уклав договір з Belvedere ще в 2009 році. За умовами угоди, актор ставав міноритарним акціонером французької компанії – він отримав 2,6 відсотка акцій виробника алкоголю.

При цьому Брюс Вілліс міг зажадати компенсацію в 20 мільйонів євро, якщо вартість цінних паперів на біржі впаде нижче певного рівня (якого – невідомо). Як видно з графіка вартості акцій Belvedere, значне падіння акцій припало на 2011 рік.

За підсумками 2011 року збитки Belvedere склали 54,8 мільйона євро, а борги фірми виявилися на рівні 744 мільйонів євро. У зв’язку з цим у компанії заявили, що не можуть виплатити Брюсу Віллісу всі 20 мільйонів євро.

Варто відзначити, що реклама з Брюсом Віллісом сильно підвищила впізнаваність бренду Sobieski у США. Так, якщо в 2008 році французька компанія продавала в Сполучених Штатах лише 70 тисяч дев’ятилітрових кейсів, то до 2010 року цей показник досяг мільйона кейсів.

Брюс Вілліс часто знімається в рекламі. Зокрема, він є особою російського банку “Траст”.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.