Новини здоров’я. 18 вересня. Чи повинна жінка відчувати оргазм при кожному статевому акті? Що робити, якщо всі зусилля відчути оргазм виявляються марними?

Досить велика кількість жінок найчастіше не відчувають оргазму

Насправді, досить велика кількість жінок найчастіше не відчувають оргазму.

Більш того, це цілком нормальне явище. Існує навіть медичний термін для його позначення. Аноргазмія – це регулярні складнощі в досягненні оргазму після достатньої сексуальної стимуляції. Найчастіше вона викликає страждання, переживання і комплекси.

Жінки розрізняються за частотою їх оргазмів і ступенем необхідної стимуляції для їх досягнення. Менше третини всіх жінок постійно переживають оргазм незалежно від рівня їх сексуальної активності. Крім того здатність відчувати оргазм часто змінюється з віком, а також в залежності від всіляких медичних проблем або ліків, які ви приймаєте.

Якщо ваше сексуальне життя влаштовує вас і вашого партнера, незважаючи на те, що ви не досягаєте оргазму, у вас немає причин для занепокоєння. Якщо ж виникають сумніви чи проблеми, поговоріть з лікарем про аноргазмію. Зміни способу життя і сексуальна терапія без сумніву допоможуть вам.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.