Новини політики. 18 вересня. У Верховній Раді України нинішнього скликання до чергових парламентських виборів, запланованих на 28 жовтня, пройде тільки 3 дні пленарних засідань.

Пропозиція Єфремова викликала певне незадоволення у представників опозиційних фракцій

За постанову про внесення змін до календарного плану роботи нинішньої сесії українського парламенту проголосували на засіданні у вівторок 264 народних депутата.

Згідно з постановою, до кінця роботи нинішнього скликання парламенту в Раді проведуть тільки 3 дні засідань, всі у вівторок: 18 вересня, 2 жовтня і 16 жовтня.

Інші дні депутати працюватимуть або в комітетах, або в округах.

На переконання лідера фракції Партії регіонів Олександра Єфремова, такий графік роботи дасть можливість 340 депутатам нинішнього скликання брати участь у передвиборчій кампанії, оскільки вони або включені у виборчі списки, або балотуються в мажоритарних округах.

Пропозиція Єфремова викликала певне незадоволення у представників опозиційних фракцій.

У свою чергу голова Верховної Ради Володимир Литвин також звернув увагу представників опозиції, що вони не беруть участь у пленарних засіданнях, від їхніх фракцій на засідання ходять лише кілька представників.

За його словами, враховуючи це, доцільно було б працювати тільки один пленарний день. Спікер додав, що опозиційні депутати під час пленарних засідань не працюють у сесійній залі, а займаються виборчою кампанією.

За матеріалами zn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.