Новини науки. 29 вересня. Запуск другого венесуельського супутника Землі під назвою “Міранда” був здійснений в суботу вранці з території Китаю, повідомляють венесуельські ЗМІ.

супутник
Супутник щодня поставлятиме 350 фотографій національної території

Штучний супутник для спостереження за поверхнею Землі “Міранда”, як і його попередник, що вже знаходиться на земній орбіті “Симон Болівар”, був зроблений в КНР.

За наведеними раніше оцінками вартість “Міранди” становить приблизно 140 мільйонів доларів.

Новий супутник дозволить Венесуелі спостерігати за всією національною територією і аналізувати те, що відбувається 24 години на добу з оновленням карт кожні 40 днів. За словами міністра науки, технології та інновацій Венесуели Хорхе Арреаси, “Міранда” поставлятиме в щоденному режимі фотографії національної території в кількості 350 штук, або майже 128 тисяч фото в рік.

Супутник перебуватиме на навколоземній орбіті на відстані приблизно 640 кілометрів від поверхні Землі.

Ці зображення допоможуть у відстеженні різних природних явищ, спостереженні за територією, а також будуть використовуватися для потреб сільського господарства та робіт, пов’язаних з реалізацією проекту з будівництва житла “Велика місія – житло”, здійснюваного урядом Уго Чавеса, і планування будівництва лікарень у віддалених регіонах країни.

Франсиско де Міранда, ім’ям якого названо новий супутник, був керівником боротьби за незалежність іспанських колоній в Південній Америці, він є національним героєм Венесуели і творцем її прапора. Супутник, названий ім’ям Симона Болівара, ще одного видного борця проти іспанського володарювання в Південній Америці, був запущений в 2008 році також з території Китаю. Він призначений для забезпечення зв’язку, трансляції радіо-та телепередач, а також інших цивільних цілей.

Співпраця Каракаса з Пекіном останнім часом розвивається інтенсивно. В кінці лютого 2012 сторони уклали угоди в різних сферах на загальну суму 10 мільярдів доларів. Ці гроші будуть спрямовані на розвиток нафтових проектів на поясі Оріноко, а також на реалізацію проектів у сільському господарстві, промисловості та будівництві житла. Близько 4 мільярдів доларів будуть направлені на збільшення видобутку нафти спільним підприємством Petrosinovensa на нафтових родовищах поясу Оріноко.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.