Новини економіки. 7 вересня. Протягом вересня паливо може додати в ціні 15-20 копійок.

АЗС, бензин, заправка
На світовому ринку ціни в серпні виросли на 10%

Вперше за останніх два місяці на українських АЗС подорожчав бензин, у середньому на 9-11 копійок, знову переваливши за 11 грн за літр (А-95 в столиці продавали по 11.05), повідомляє Сегодня.

Експерти кажуть, що є передумови і до подальшого подорожчання палива. На щастя, невеликого.

«На світовому ринку ціни в серпні виросли на 10%. Запаси дешевого палива вичерпуються, відбуваються нові закупівлі. Протягом вересня ціни можуть зрости ще на 15-20 коп», – вважає директор консалтингової групи «А-95» Сергій Куюн. А ось на думку директора центру «Психея» Сергія Сапегіна, зростання цін якщо і буде, то невелике.

«Це копійки в тиждень. Масового зростання по країні немає, – говорить Сапегін. – Останнім часом спостерігалося подорожчання нафти, але зараз ціна знизилася. Та й оператори бояться піднімати вартість, тому що споживач зараз дуже примхливий, і ціна є основним показником при прийнятті рішення».

«У понеділок планується засідання за участю міністра Бойка, де одним із питань буде цінова ситуація і що далі робити», – сказав голова секретаріату експертно-аналітичної групи Кабміну з питань ринку нафтопродуктів Михайло Міндреску.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.