Новини політики. 4 вересня. ЦВК і суд сфальшували виборчі бюлетені, – БЮТ.

Правовий нігілізм в Україні дійшов до останньої межі, – БЮТ

3 вересня 2012 року Київський апеляційний адміністративний суд відмовив у задоволенні позову Об’єднаній опозиції «Батьківщина» щодо включення прізвищ лідера опозиції Юлії Тимошенко та Юрія Луценка до виборчого бюлетеня на парламентські вибори, повідомляє прес-служба «Батьківщини».

Закон «Про вибори народних депутатів» передбачає, що виборчий список, затверджений партійним з’їздом, може бути змінений лише тим же з’їздом, а не судом чи Центральною виборчою комісією.

Прийнявши таке абсолютно незаконне рішення, Київський апеляційний адміністративний суд і ЦВК цілком свідомо вдалися до фальшування виборчого бюлетеня, за що передбачена кримінальна відповідальність. Цим же своїм рішенням Київський адміністративний суд зухвало порушив права мільйонів виборців, які підтримують Об’єднану опозицію, переконані опозиціонери.

Примітно, що чи не вперше суд у своєму рішенні так і не зміг послатися на конкретну норму закону про вибори, на підставі якої було відмовлено Об’єднаній опозиції «Батьківщина». Таким чином правовий нігілізм в Україні дійшов до останньої межі, коли суду для виконання особистого замовлення Януковича вже не потрібні будь-які посилання на норми закону та права.

Опозиція звертається до всіх міжнародних інституцій, вітчизняних та міжнародних спостерігачів з проханням зафіксувати цей ще один нахабний факт вибіркового застосування законодавства під час парламентської виборчої кампанії та свідомого фальшування виборчої документації.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.