Новини політики. 25 вересня. Громадяни бояться офіційно повідомляти про порушення виборчого законодавства.

Люди бояться офіційно скаржитися на порушення законодавства

Про це в ефірі 5 каналу заявив заступник голови Комітету виборців України Віталій Тисленко, інформує ЛIГАБiзнесIнформ.

“Коли ми говоримо про безліч сигналів і порушень, ми забуваємо, що коли питання доходить до того, щоб люди не просто сигналили, про те, що їх змушують, а щоб написали заяву в правоохоронні органи, – людей знаходяться буквально одиниці, потрібно звертатися особисто.

У нас працює в офісі гаряча лінія, туди дзвонять, повідомляють про ті чи інші речі, які вони вважають порушенням під час виборчої кампанії. І коли ти просиш якісь речі, які можуть бути цікаві для правоохоронних органів України, їм повідомити, вони кажуть: повідомляйте самі.

Ми говоримо: називайте прізвища, давайте напишемо заяву, ми будемо про це повідомляти – 99% людей взагалі відмовляються говорити про те, що вони будуть фігурувати десь в заявах про ці порушення”, – сказав Тисленко.

На думку заступника голови КВУ, бездіяльність правоохоронних органів обумовлено саме цим небажанням простих громадян офіційно скаржитися на порушення законодавства.

“Якби правоохоронні органи були потривожені заявами виборців про порушення виборчого законодавства, я думаю, що вони змушені були б реагувати інакше”, – зазначив він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.