Новини України. 13 вересня. Колесніков пропонує використовувати американський досвід для розвитку міст-мільйонників в Україні.

метро
Немає сенсу вести метро під землю, – Колесніков

Україна зайнялася вивченням іноземного досвіду з будівництва наземного метро.

Про це розповів віце-прем’єр – міністр інфраструктури Борис Колесніков, який знаходиться у Вашингтоні, де вивчає технології будівництва метрополітену, інформує Сегодня.

“Якщо брати до уваги компонент ціна і якість, то звичайно, для всіх українських міст, які мають метрополітен або намагаються його побудувати, відкрите метро набагато економічніше, простіше й ефективніше в управлінні”, – сказав Колесніков.

Віце-прем’єр поінформував, що на сьогоднішній день відкрите метро вже проектується в Донецьку, вивчається можливість проведення такого метро в районах Києва, Харкова і Дніпропетровська, де немає історичних будівель.

Крім того, за словами Колеснікова, такий зручний і швидкий вид транспорту необхідний і іншим містам, наприклад, Львову в контексті підготовки до Олімпіади, а також Одесі через складну геології місцевості.

“Немає сенсу вести метро під землю, адже в 2,5 рази дешевше вести відкритим способом. По суті справи за 1 км підземного метро можна побудувати 3 км наземного. Тобто, будь-який мільйонник сьогодні може використовувати цей досвід”, – пояснив міністр інфраструктури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.