Новини світу. 17 вересня. У Польщі зафіксовано кілька випадків отруєння метанолом, чотири з них завершилися летальним результатом.

Лікарня
Отруєння метанолом з летальними наслідками

Передбачається, що серед загиблих дві жертви отруїлися чеським підробленим алкоголем. Про це повідомив сьогодні в ефірі місцевого телебачення Головний санітарний інспектор республіки Марек Пособкевіч.

“Отруєння метанолом відбувалися в Польщі і раніше. В даний час ми маємо дані про чотирьох жертв. У двох випадках є підозра, що вони пов’язані з ситуацією в Чехії, але підтвердження цьому факту поки немає. Ми перевіряємо цю інформацію”, – зазначив він.

Нагадаємо, гапередодні у Польщі була введена тимчасова заборона на продаж на території країни міцного чеського алкоголю. За словами Пособкевіча, всі привезені з сусідньої республіки партії спиртного будуть досліджені на предмет вмісту метанолу.

У Чехії кількість жертв контрафактного алкоголю минулого вечором досягла 20 людей, 38 пацієнтів знаходяться в лікарнях. У республіці введено повну заборону на обіг алкоголю міцністю понад 20 градусів. Випадки отруєння зафіксовані також у Словаччині.

Як повідомила сьогодні чеська газета Lidové noviny, спиртні напої, що містять смертельно небезпечний метанол, могли бути нелегально ввезені до Чехії з Польщі. Передбачається, що алкоголь міг бути вироблений з концентрату для склоомиваючої рідини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.