Новини світу. 3 вересня. Книга, в якій зібрані понад 7 тисяч листів засудженого до 21 року в’язниці за тероризм Андерса Брейвіка, вийшла в світ у Норвегії в понеділок, повідомили місцеві ЗМІ.

Книга з листами Брейвіка – друга в серії книг про події 22 липня 2011 року

Електронні листи зібрав і більше року зберігав норвезький письменник і журналіст Хьетіль Стурмак – він спеціалізується на події 22 липня минулого року.

У цей день Андерс Брейвік привів у дію вибуховий пристрій в урядовому кварталі Осло і розстріляв молодіжний табір на острові Утойя, в результаті загинули 77 людей. Суд Осло в серпні цього року засудив Брейвіка до 21 року в’язниці з можливістю продовження цього терміну.

Яким чином журналіст отримав листи терориста, не повідомляється.

“Найголовніше – читачі можуть самі скласти уявлення про те, що робив Брейвік до 22 липня, з ким спілкувався і як готувався до теракту“, – наводить слова автора видання “Дагбладет”.

Імена більшості з тих, з ким Брейвік спілкувався в особистому листуванні, не називаються. Однак читачі зможуть зустріти імена, які вже прозвучали в пресі, а також назви фірм, з якими Брейвік вступав у ділові контакти.

Книга з листами Брейвіка – друга в серії книг про події 22 липня минулого року, написаних Стурмак . Письменник і журналіст має намір написати й третю книгу, яка розповість про дії влади під час подвійного теракту.

Крім того, сам Брейвік має намір у в’язниці написати як мінімум три книги. Свої спогади та думки про трагічні події планував видати і батько Брейвіка, з яким той не спілкувався вже багато років.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.