Новини України. 27 вересня. Кримські татари протестують проти створеного в США фільму “Невинність мусульман”, який в негативному світлі представив пророка Мухаммеда.

Мусульмани
У Криму протестують проти фільму “Невинність мусульман”

Біля центрального будинку культури в Сімферополі зібралися на мітинг кілька тисяч представників кримських татар, зокрема мусульманської громади “Давет”, яка організувала акцію.

У протестуючих, серед яких багато дітей і жінок, в руках плакати з гаслами: “Відкиньте мовчання!”, “Засудити кожного, хто ображає Посланника Аллаха”, “Честь пророка – честь мусульман”, “Ми любимо пророка Мухаммеда” та інші.

Як заявив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, не можна зачіпати релігійні почуття людей незалежно від конфесійної приналежності.

Проводячи сьогоднішню акцію, ми прагнемо заявити, що ображати релігійні почуття інших людей ні в якому разі не можна, необхідно, щоб в державі діяли механізми, які б не давали кому-небудь переходити межі, грань свободи совісті, віросповідання та гідності

За словами голови мусульманської громади “Давет” Руслана Рамазанова, мусульманський світ не може спокійно дивитися, коли принижується його гідність. “Наша акція спрямована?? На вираз протесту проти цього”, – зазначив Рамазанов. Він повідомив, що в акції беруть участь мусульмани, які приїхали з інших регіонів України, а також представники релігійного руху “Хізб-ут Тахрір”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.