Новини України. 7 вересня. В рамках нової програми реформування київських парковок з’являться багаторівневі стоянки та паркінги на околиці столиці, а також запрацює служба інспекторів.

Парковок на проїзній частині, тротуарах та інших спеціальних майданчиках побільшає

Остання стягуватиме штрафи з порушників правил паркування. Про це повідомив голова КМДА Олександр Попов.

За словами столичних чиновників, в центрі міста планують побудувати два великих підземних паркінги – на вул. Хрещатик і вул. Прорізній. Перехоплювальні паркування з’являться біля станцій метро Академмістечко, Святошин, Сирецька, Червоний Хутір, Героїв Дніпра, Нивки.

Також збільшиться кількість парковок на проїзній частині, тротуарах та інших спеціальних майданчиках з 70 тис. місць до 300 тис. На думку влади, такої кількості повинно вистачити на більш ніж 1 млн автомобілів, що стоять на обліку в Києві. Втім, приїжджі водії становлять значну кількість потоку в столиці, тому місць точно не вистачить.

Паркувальники в синіх сорочках зникнуть, замість них працюватимуть інспектори з розширеними повноваженнями. Вони будуть не тільки контролювати оплату, але і штрафувати «зайців». Сума покарання поки не визначена. Також планується замінити всі паркомати на нові, які зможуть брати оплату в безготівковій формі. Розрахунок по мобільному телефону і готівкою скасовувати не будуть.

За матеріалами auto.mail.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.