Новини світу. 3 вересня. Кілька днів тому один китайський молодий чоловік вирішив привітати свою подругу з днем народження.

Посилки
Посилка дійшла із запізненням

Він ніяк не міг вирішити, що подарувати дівчині. Нарешті, він придумав.

Чоловік купив велику картонну коробку і запакував себе в ній з допомогою друзів. Найняті посильні  підняли посилку і повезли її за адресою дівчини. Хлопець вирішив порадувати кохану. Згідно з планом, він повинен був вискочити з коробки, коли її почала б відкривати кохана. Її здивування і радість від зустрічі з коханою людиною і повинні були стати його подарунком до дня народження.

Але плани були порушені. Посильні наплутали з адресою і знайшли будинок коханої не через 30 хвилин, а через 3 години. Чоловік не зміг вискочити з коробки, тому що був без свідомості через тривалу відсутність повітря. Його відкачали і щастя люблячої пари було безмірним.

«Я помилився, – сказав закоханий, – я не хотів кричати про допомогу, тому що не хотів зіпсувати свято коханій. Дихати було нічим, я намагався пробити дірку в коробці, але картон був дуже щільний і не піддавався », повідомляє інформаційний сайт NRG.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.