Новини світу. 25 вересня. Чеська поліція затримала виробників контрафактного алкоголю, від отруєння яким у країні загинуло, щонайменше, 25 осіб.

В обігу можуть знаходитися до 15 тисяч літрів отруйної рідини

Злочинцями виявилися співробітники фірми, що виробляє автомобільні склоомивачі.

Через три тижні після початку низки отруєнь алкогольними напоями в Чехії поліція країни встановила, хто був виготовлювачем контрафактного алкоголю і затримала винуватців того, що сталося.

“Ми знаємо, хто виробив цю суміш, і хто поставив для неї хімікалії“, – заявив начальник чеської поліції Мартін Червічек в понеділок, 24 вересня.

Винними у виробництві отруйного алкоголю виявилися два співробітники фірми, що виробляє автомобільні склоомивачі. В кінці серпня вони виготовили більше десятка тонн небезпечної суміші, що містить метиловий спирт, і продали її фасувальникам нелегального алкоголю. Близько десяти тонн речовини поліції вдалося виявити, доля ще п’яти тонн невідома. Всього ж, за словами начальника чеської поліції, в обігу можуть знаходитися до 15 тисяч літрів отруйної рідини.

Передбачуваним злочинцям загрожує тюремне ув’язнення терміном від 12 до 20 років. “Вони знали, що ставили на карту здоров’я і життя людей”, – заявив прокурор Роман Кафка.

У зв’язку з трагедією Чехія зупинила продаж міцного алкоголю всередині країни і експорт спиртних напоїв міцністю вище 20 градусів в країни ЄС. В результаті отруєння містить метиловий спирт алкоголем в Чехії загинули, щонайменше, 25 осіб.

За матеріалами dw.de

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.