Новини України. 18 вересня. Екс-прем’єр України Юлія Тимошенко перебуватиме у ЦКБ № 5 під спостереженням українських і німецьких лікарів ще мінімум місяць.

Ми продовжуємо стаціонарне лікування Тимошенко п’ятий місяць, – Моїсеєнко

Про це повідомила глава спільної медичної комісії, перший заступник міністра охорони здоров’я України Раїса Моїсеєнко.

“Є необхідність залишити пацієнтку в умовах стаціонару “Укрзалізниці” під наглядом українських та німецьких лікарів на даний момент”, – сказала Моїсеєнко журналістам у вівторок біля ЦКБ № 5, де екс-прем’єр проходить курс лікування.

Вона також зазначила, що це спільне рішення українських і німецьких медиків, яке було прийнято з урахуванням в тому числі і прохань пацієнтки.

За словами Моїсеєнко, орієнтовно термін перебування Тимошенко в стаціонарі буде продовжено на місяць, але можливо і на більш тривалий час залежно від ефективності запропонованих схем реабілітації.

Глава спільної комісії також зазначила, що перебування Тимошенко в стаціонарі перевищує стандартні терміни лікування. “Стандартизоване лікування припускає, як правило, 14-21 день. Сьогодні перевищення достатньо серйозне. Ми продовжуємо стаціонарне лікування п’ятий місяць. Однак ситуація просто сама нестандартна і пацієнтка дещо особлива”, – сказала Моїсеєнко.

Як повідомлялося, 11 жовтня 2011 Печерський районний суд Києва засудив Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в 2009-му році. Вона відбуває покарання в Качанівській виправній колонії в Харкові з кінця грудня 2011 року.

Захист неодноразово заявляв про проблеми зі здоров’ям ще під час її перебування в Київському СІЗО і вимагав обстеження незалежними медиками, оскільки Тимошенко не довіряє українським лікарям. 9 травня Тимошенко перевели з колонії в ЦКБ № 5. Тактику і медикаментозне лікування екс-прем’єра в ЦКБ № 5 визначають німецькі лікарі з клініки “Шаріте”.

17 вересня до екс-прем’єра повернувся лікуючий лікар з берлінської клініки “Шаріте” Лутц Хармс.

За матеріалами Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.