Новини України. 25 вересня. Телеканал ТВі о 16.00 понеділка оплатив Державній податковій службі 4 млн 98 тис 451 грн заборгованості, повідомляється на сайті телеканалу.

Суд постановив каналу виплатити Податковій службі 4 мільйони гривень

У повідомленні, оприлюдненому на сайті телеканалу в понеділок увечері, зазначається, що за 10 днів збору коштів на погашення боргу гроші перерахували майже 11 тис. жертводавців.

«На 16 годину 24 вересня ми зібрали 2845 239,12 грн. Сьогодні надійшли кошти від ВО «Батьківщина», які Арсеній Яценюк пообіцяв перерахувати в п’ятницю. З цих коштів 1253 211,88 грн ми заплатили податковій. Ще 746 788,12 грн залишилося у нас на рахунку як благодійна допомога», – говоритися в тексті повідомлення.

У той же час у повідомленні наголошується, що благодійний рахунок телеканалу ТВі залишається відкритим у зв’язку з тим, що держава не компенсувала телеканалу 6 млн грн ПДВ і через понесені каналом багатомільйонні збитки у зв’язку з відключенням від кабельних мереж.

«Відключення нашого каналу в кабельних мережах заподіяли нам додаткові мільйонні збитки. Тому наш благодійний рахунок залишається відкритим, ми будемо вдячні за ваші пожертви», – наголошується в повідомленні.

За матеріалами Главком

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.