Новини світу. 5 вересня. Каліфорнійські фінансисти підрахували, скільки в середньому Зубна фея залишає грошей дітям в обмін на їх молочні зуби.

Зубна фея – вигаданий персонаж, який фігурує в казках західної культури

Виявилося, що в 2012 році американські діти отримували за один зуб по три долари, що на 40 відсотків більше, ніж у 2011 році.

Дослідження фінансової діяльності Зубної феї було проведено в липні 2012 року компанією Visa. У телефонному опитуванні про те, скільки грошей батьки дітей, у яких випадають зуби, віддають на здійснення роботи Зубної феї, брали участь дві тисячі дорослих американців.

У ході опитування з’ясувалося, що виріс не тільки середній розмір винагороди за втрачений молочний зуб, але і загальна кількість розданих Зубною феєю грошей. У порівнянні з попереднім роком цей показник збільшився на 15 відсотків.

Зубна фея – вигаданий персонаж, який фігурує в казках західної культури. Основне завдання феї – підкладати гроші або подарунки дітям, які втрачають молочні зуби. За традицією дитина повинна покласти зуб під подушку, а на ранок на його місці з’явиться монетка або невеликий сувенір від Зубної феї.

Роль Зубної феї виконують батьки, які непомітно забирають зуб з-під подушки і кладуть замість нього винагороду.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.