Новини України. 6 вересня. Відео. У школах Івано-Франківщини є класи, обладнані комп’ютерами, але досі немає вбиралень у приміщенні.

У третині навчальних закладів Прикарпаття діти вимушені бігати на вулицю

У третині навчальних закладів Прикарпаття діти вимушені бігати на вулицю.

Це здебільшого стосується шкіл у сільській місцевості, адже часто там просто немає каналізації.

В одній зі школі вже три роки, як у приміщенні є вбиральні. На чотириста учнів – їх 4. Проте ані їхня кількість, ані відсутність ремонту дітей та вчителів не лякають. Головне, кажуть, не треба бігати на вулицю.

Боднарівська школа цим благом цивілізації похвалитися не може. Старі корпуси закладу розкидані по всьому селу. На одному боці спортзал та їдальня. Через швидкісну трасу навчальний корпус. А старенька хатинка – туалет для двохсот старшокласників.

Найгірше, кажуть педагоги, коли йдуть дощі. Вода стікає з городів і затоплює їхню вбиральню.

Санвузол у будівлі – давня мрія. Але каналізації біля школи немає, як і вільного приміщення. Подібні проблеми мають щонайменше триста шкіл Прикарпаття.

Аби у всіх школах нарешті з’явилися туалети, потрібно мінімум 30 мільйонів гривень, підрахували чиновники. У Боднарівській школі нічого не мінятимуть. Адже поруч – будують новий навчальний заклад. Із просторими приміщеннями, сучасним спортзалом і вбиральнями без протягів. Та коли мрія здійсниться – питання. Роботи тривають уже довгих 20 років!

ВІДЕО

За матеріалами Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.