Новини спорту. 10 вересня. Американка Серена Вільямс у неділю виграла відкритий чемпіонат США з тенісу – заключний у сезоні турнір серії “Великого шолома”.

Серена Вільямс
Серена Вільямс стала володаркою 15-го титулу в турнірах серії “Великого шолома” в одиночному розряді

У фіналі Вільямс, “посіяна” тут під четвертим номером, обіграла білоруску Вікторію Азаренко (1) – 6:2, 2:6, 7:5.

Таким чином, молодша з сестер Вільямсстала чотирикратної переможницею US Open і володаркою 15-го титулу в турнірах серії “Великого шолома” в одиночному розряді.

Тепер увага спортивної громадськості буде прикута до фіналу чоловічої частини змагань. За перемогу посперечаються друга і третя “ракетки” турніру – серб Новак Джокович і британець Енді Маррі. Початок їх матчу призначено на 16:00 за місцевим часом.