Новини технологій. 3 вересня. Індійські блогери звинуватили компанію Samsung в тому, що вона шантажем змусила їх рекламувати свою продукцію.

Samsung обдурив блогерів

Samsung запустила в Індії свою міжнародну програму зі співпраці з блогерами під назвою Mobilers і запропонувала декільком оглядачам техніки вирушити за її рахунок на виставку споживчої електроніки IFA 2012 в Берліні.

Як повідомив The Next Web блогер Клінтон Джефф (Clinton Jeff), він попередив компанію, що погодиться поїхати, тільки якщо його не попросять рекламувати продукцію Samsung і він зможе бути незалежним оглядачем.

Однак після прибуття в Берлін Джеффу та іншим блогерам сказали, що вони повинні будуть одягнутися в фірмовий одяг Samsung і протягом всіх днів виставки представляти продукцію компанії у її стенду. Коли Джефф разом з ще одним блогером в черговий раз відмовилися рекламувати Samsung, представники компанії пригрозили, що в такому разі їм доведеться самим оплачувати своє проживання в Берліні і зворотний квиток до Індії.

Пізніше компанія все-таки погодилася відправити блогерів назад, але 1 вересня, за п’ять днів до закінчення виставки, і за умови, що ті з’являться у футболках Samsung на один із заходів компанії і нікому не розкажуть про події.

Як повідомив Клінтон Джефф у своєму Twitter, йому все ж вдалося залишитися на виставці завдяки допомозі компанії Nokia, яка запропонувала оплатити його проживання та переліт назад.

У компанії Samsung поки ніяк не прокоментували ситуацію.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.