Новини економіки. 13 вересня. Росія може розглянути питання про знижку на газ для Молдавії, якщо Кишинів денонсує договір європейського енергетичного співтовариства.

Молдова просить знижку в розмірі 30% від поточної ціни на газ

Про це перед зустріччю президента Володимира Путіна і молдавського прем’єра Влада Філата повідомив міністр енергетики РФ Олександр Новак, інформує ЛIГАБiзнесIнформ.

Як передає слова міністра Коммерсант-Україна в матеріалі “Молдова отримала в газ”: “Це умова, при якій ми можемо розглядати питання про зниження, в принципі, ціни газу, що поставляється і про врегулювання заборгованості, яка на сьогоднішній день складає $ 4,1 млрд.”. Він уточнив, що Молдова просить знижку в розмірі 30% від поточної ціни на газ – $ 392 за тисячу кубометрів.

Російське міненерго тепер має всі права обговорювати умови контрактів з постачання російського газу за кордон. У вівторок президент Володимир Путін підписав указ, за яким будь-яка стратегічна компанія може змінювати умови договорів на прохання органів та організацій інших країн лише за погодженням з урядом.

Такою була відповідь Росії на антимонопольне розслідування Євросоюзу проти Газпрому. Глава монополії Олексій Міллер вже заявив, що з питань знижок “до нас більше звертатися не треба”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.