Новини світу. 4 вересня. Сезон дощів призвів до розливу річки Нігер в Африці і загибелі майже 150 осіб у країнах її басейну.

Повінь в басейні річки Нігер
Повінь в басейні річки Нігер

У Нігерії, де у повені в центрі країни нещодавно загинули 68 людей, сьогодні в штаті Тараба потонули ще 11 жителів, включаючи студентів, що проходили там практику, повідомила сьогодні адміністрація штату.

Сталося це тому, що сусідній Камерун був змушений відкрити домбу, щоб скинути воду з водосховища. І хоча влада країни попередили про скидання, в самому Камеруні в регіоні Адамава потонули 15 осіб.

У сусідньому з Нігерією Беніні розлив Нігера знищив посіви, і в повені загинули не менше чотирьох осіб, повідомило сьогодні МВС країни.

Тиждень тому нечувана за останні 80 років повінь в Нігері забрало життя 52 людей і зруйнував багато будівель. За один день випало 119 мм опадів, і рівень води в річках піднявся до рекордного з 1929 року. 400 тис чоловік в столиці країни були переселені в тимчасові притулки. У північній провінції Агадез були затоплені 81 село і 45 тис людей лишилися без притулку. В районі Доссо вода зруйнувала 14,5 тис будинків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.