Новини світу. 11 вересня. Кілька польських священиків об’єдналися для випуску першого в світі журналу про вигнання бісів.

Кількість екзорцистів у Польщі зросла у зв’язку з розвитком капіталізму

Журнал Egzorcysta виходитиме щомісяця накладом у 15 тисяч екземплярів. Перший номер був випущений на 62 сторінках.

Серед матеріалів пілотного випуску: “Нью Ейдж – духовний пилосос” і “Сатана реальний”. Вартує журнал 10 злотих (2,34 євро).

Як пояснив AFP отець Олександр Посацкій (Aleksander Posacki), член міжнародної ради католицької церкви з екзорцизму і один з творців журналу, число екзорцистів у Польщі зросла у зв’язку з розвитком капіталізму за останні 15 років до більш ніж 120 чоловік. Сам екзорцизм, при цьому, стає все більш популярний – в одній тільки Варшаві люди записуються до них на прийом більш ніж за три місяці.

Посацкій пояснив, що творці журналу користуються збіркою молитов з вигнання бісів, схваленим Папою Іоанном Павлом II. Він додав, що священики, що виганяють бісів, працюють у співпраці з психологами, щоб ті відрізняли випадки розумового божевілля від одержимості.

У 2011 році телеканал Discovery показав документальний фільм про екзорцистів The Exorcist Files, над роботою з яким, як стверджували автори, їм допомагав Ватикан. Однак представники Святого престолу спростували цю інформацію.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.