Новини світу. 12 вересня. За даними нового міжнародного опитування громадської думки, опублікованими у вівторок, в разі обрання Ромні президентом репутація США в Європі може впасти так само низько, як у часи Джорджа Буша, пише The Guardian.

Ромні поки не користується широкою популярністю за межами США

Лише кожен двадцятий з опитаних у Великобританії, Франції та Німеччини позитивно оцінює кандидата в президенти від Республіканської партії.

Опитування, в якому взяли участь 12693 людини в Європі, на Близькому Сході, в Північній Америці, в Пакистані і в Китаї, було підготоване форумом YouGov-Cambridge, медіа-партнером якого є The Guardian. Опитування проводилося з 10 по 25 серпня цього року.

Хоча Ромні поки не користується широкою популярністю за межами США, він налаштував проти себе багатьох під час своєї нещасливої закордонної поїздки цього літа – особливо у Великобританії, де він публічно піддав критиці планування Олімпійських ігор, говориться в статті.

У Великобританії, Німеччині і Франції, відповідно, 47%, 48% і 38% опитаних заявили, що в разі перемоги Ромні будуть ставитися до США менш прихильно. При цьому в цих країнах всього 3%, 4% і 5%, відповідно, заявили, що в цьому випадку їх ставлення до США покращиться.

Однак “негативні дані опитування європейців можуть бути з легкістю проігноровані кампанією Ромні, так як їх думки навряд чи вплинуть на вибори. Більше того, він навіть може вважати ці результати корисними, оскільки багато американців, принаймні на публіці, демонструють зневагу до поглядів європейців “, – пише автор статті Юен Макаскілл.

За матеріалами The Guardian; Переклад Іnopressa

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.