Новини політики. 21 вересня. Об’єднана опозиція «Батьківщина» перераховує 2 млн грн для телеканалу ТВі, необхідні для припинення податкових переслідувань каналу та продовження його роботи.

Суд постановив каналу виплатити Податковій службі 4 мільйони гривень

Про це повідомив журналістам голова Ради Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Арсеній Яценюк у п’ятницю, 21 вересня.

«Влада відключає канал ТВі щоденно. Вони виставили каналу близько 4 млн грн незрозумілих боргів перед державним бюджетом. Була порушена кримінальна справа, і зараз намагаються зробити все, щоб взагалі закрити ТВі», – наголосив Арсеній Яценюк.

Він нагадав, що українці вже перерахували для ТВі близько 2 млн грн. для сплати нарахованих каналу податків і штрафу. «Об’єднана опозиція прийняла рішення зменшити фінансування виборчої кампанії і відправити додатково 2 млн грн на те, щоб не вимкнули канал ТВі. Щоб не закрили єдиний незалежний канал в цій країні, щоб люди чули правду», – наголосив Арсеній Яценюк.

Нагадаємо, телеканал ТВі оголосив збір коштів в рамках акції «Врятуй ТВі» після рішення Окружного апеляційного суді міста Києва. Суд постановив каналу виплатити Податковій службі 4 мільйони гривень. В разі несплати робота каналу буде заблокована. Наприкінці липня телеканал «ТВі» був відключений кабельною мережею «Тріолан». З 1 вересня оператор кабельного телебачення «Воля кабель» виключила телеканал «ТВі» з базового пакету і перенесла його в «розширений», що доступний набагато меншій кількості глядачів.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.