Новини світу. 18 вересня. Відео. Керівництво нью-йоркського готелю Standard вирішило залучити клієнтів незвичайним дизайном туалетних кімнат.

Деякі клієнти махають роззявам рукою, не відриваючись від своїх справ

Розмістивши їх на 18-му поверсі, архітектори зробили так, щоб клієнти готелю могли милуватися видом, що відкривається з прозорого вікна розміром із стіну. Це нововведення припало до смаку не всім.

Власники великого готелю в центрі Нью-Йорка вирішили забезпечити прекрасний вид на місто навіть тим постояльцям, які зупинилися в номерах економ-класу. Вікна в туалеті клубу Boom Boom Room, розташованого в готелі, займають всю стіну – від підлоги до стелі. Таким чином, відвідувачі вбиральні можуть відчувати себе королями світу, сидячи на “фаянсових тронах”.

Однак є в цього незвичайного атракціони і свої мінуси: незважаючи на те, що туалетні кімнати знаходяться практично під самим дахом гігантської будівлі, люди, що прогулюються в розташованому неподалік парку High Line, прекрасно бачать, що відбувається за прозорими стінами. Дуже часто тут можна наткнутися на групи роззяв, що задерають голову вгору.

При цьому ніяких попереджень про те, що спостерігати за справлянням потреб відвідувачами Boom Boom Room може вся вулиця, ні в клубі, ні в готелі немає. Крім того, туалетні кімнати клубу не обладнані ні фіранками, ні найелементарнішими жалюзі.

Втім, багато клієнтів закладу знаходять цю обставину, швидше, цікавою і деколи, посміхаючись, махають глядачам рукою, не відриваючись від своїх справ.

Варто відзначити, що в клуб Boom Boom Room люблять заглядати такі знаменитості як Леонардо ДіКапріо і Кемерон Діаз, а сам готель є культурною пам’яткою “Великого яблука”: в 2008 році керівництво готелю отримало від влади міста приз за кращу нову будівлю.

ВІДЕО

За  матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.