Новини технологій. 22 вересня. Згідно з розрахунками аналітичної компанії IHS iSuppli, вартість компонентів нових версій смартфонів iPhone 5 коливається від 199 до 230 доларів залежно від конкретних моделей пристроїв.

Найдорожчим компонентом iPhone 5 є його екран

У IHS кажуть, що п’ята версія пристрою має всередині досить якісні і сучасні комплектуючі та матеріали, а також компоненти, які раніше використовували інші виробники смартфонів.

Згідно з розрахунками IHS, голий BOM-список для базової 16-гігабайтної моделі iPhone 5 складає 199 доларів, причому найдорожчі компоненти тут – це модуль для роботи LTE-зв’язку, новий процесор і збільшений Retina-екран. Вартість виробництва iPhone 5, незалежно від конкретної моделі, становить близько 8 доларів, що доводить базову вартість iPhone 5 до 207 доларів.

Вартість компонентів iPhone 5 на 32 гігабайти складає 209 доларів, на 64-гігабайти – 230 доларів. У IHS кажуть, що визначають вартість iPhone 5 на підставі специфікацій, озвучених Apple, а також даних від первинних постачальників компонентів на ринку.

Найдорожчим компонентом iPhone 5 є його екран, який на первинному ринку коштує 44 долари. В iPhone 4S екран був меншого розміру і його ціна за собівартістю становила 37 доларів. Ендрю Рассвейлер, старший аналітик IHS, говорить, що в цілому компоненти iPhone 5 в порівнянні з четвертою версією пристрою стали більш потужними, сучасними і дорогими.

Так, собівартість iPhone 4S c 16 гігабайтами складає 188 доларів. З урахуванням того, що здешевлення компонентів на ринку йде з випереджаючими темпами, собівартість iPhone 5 повинна була б бути нижчою, однак цього не відбувається через більш дорогі компоненти екрану, бездротового зв’язку і процесора.

За матеріалами Сybersecurity

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.