Новини здоров’я. 13 вересня. Журнал Molecular Psychiatry опублікував статтю про дослідження вчених Університету Огайо, яке свідчить про те, що тьмяне світло в нічний час, як, наприклад, від телевізора, може призвести до затяжної депресії.

Дослідники зробили експеримент, в якому брали участь хом’яки

Дослідники зробили експеримент, в якому брали участь хом’яки.

Їх розділили на 2 групи. Одні 16 годин проводили при денному освітленні, решта 8 годин – в повній темряві. Інша група хом’яків теж проводила 16 годин при хорошому освітленні, а решту часу під тьмяним світлом (8 люкс), що порівняно з працюючим телевізором уночі.

Аналізи показали, що у другої групи хом’яків знизилася активність, вони навіть перестали пити солодку воду, яку дуже люблять. Це дослідження підтверджує той факт, що штучне світло в нічний час призводить до депресії. На другому етапі дослідження хом’якам повернули звичний спосіб життя, через деякий час вони ожили, стали активними, жвавими.

Професійний психолог Трейсі Бедросян дає пораду тим, хто почав хандрити і впав у смуток, щоб вони відмовилися від нічних переглядів телевізора і більше часу приділяли повноцінному сну, тоді і самопочуття поліпшиться.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.